Durere gat dupa lovitura

Durere gat

Postata de bdmaria cu 9 ani in urma.

Buna ziua.Am 21 de ani si in urma cu 7-8 zile am primit o lovitura in gat din greseala.Am fost la medic pentru ca ma durea foarte rau,nu puteam sa inghit si simteam constant nevoia sa imi sustin gatul.Mi a recomandat diclofenac si tantum verde.De ieri insa simt o intepatura puternica,nu pot sa vorbesc (cu cat vorbesc mai mult cu atat doare mai rau) si am impresia ca am ceva in gat si oricat de mult as inghiti nu se duce,ceea ce ma impiedica si sa mananc.S a mai confruntat cineva cu aceasta problema?Sunt ingrijorata pentru ca incepe facultatea in curand si nu pot nici sa vorbesc.

Raspunsuri (1)

Utilizator11624992137

acum 2 ani

Cum ati rezolvat problema? Baiatul meu de 16 ani a patit exact la fel...Ieri s-a lovit si il doare f rau la inghitit. Ar trebui sa il duc la dr? Multumesc.