durere de gat

Durere gat

Postata de larryssu cu 9 ani in urma.

buna ziua,de o saptamana si ceva ma doare foarte rau gatul in partea dreapta decat,pe linia maxilarului...totul a pornit de la gingia ultimei masele care incepuse sa ma doara si de acolo s-a extins in jos spre gat...am luat antibotic dar nu a avut nici un efect..ce ma sfatuiti sa fac?multumesc!

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 9 ani

Este recomandat sa consultati medicul ORL-ist pentru evaluare si tratament adecvat.

MembruMobileApp1481148003

acum 7 ani

Cel mai bine este un consult al medicului, deacord. Pina atunci putti gasi ceva sa va amelioreze durerea,*** pentru inflamatii faringiene. Sunt foarte bune si sunt pe baza de plante.