Disfonia (raguseala)

Durere gat

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

diagnostic-noduli laringieni in faza incipienta.tratament -insulina 10mg 10 zile.nu am inceput inca tratamentul.as dori sa stiu si parerea dvs.multumesc.

Raspunsuri (2)

rodica109119930

acum 15 ani

Buna ziua!

Pentru a va putea da un sfat pertinent va rog sa precizati mai multe detalii despre acesti noduli. Cand i-ati diagnosticat, care a fost simptomatologia, daca ati facut biopsie, analize etc si de asemeni nu-mi este foarte clar daca insulina o faceti deja sau abia v-a fost prescrisa si de catre cine, adica diabetolog sau alt specialist.

Imi puteti scrie si la [email protected]

Cu respect, Dr. Adelina Gutan www.centrunaturist.ro

comentarii utilizatori

acum 15 ani

vocea este un pic diferita ,cu mici dureri in gat ,cred ca ceva raceala puternica in gat,etc.ce trebue facut mai departe?