despre tuse

Durere gat

Postata de netia cu 13 ani in urma.

acum 2 saptamani am pus o intrebare aici despre helicobacter, daca este posibil sa tuseasca din aceasta cauza, va multumesc pantru raspunsuri!
as vrea sa-mi spuneti unde pot sa ma duc in Bucuresti ,eu sunt din Constanta, pentru a trata helicobacter caci aici nu a avut nici un rezultat tratamentul, eventual si ce analize trebuie sa faca?

Raspunsuri (2)

Medic Epuran

acum 13 ani

Puteţi apela la orice clinică de gastroenterologie (recomand Spitalul Fundeni, Spitalul Universitar de Urgenţă). Medicul gastroenterolog vă va recomanda analizele necesare.

ela

acum 11 ani

despre tusea latratoare poate trece in timp,rybomunil dat mai mult timp cu intreruperi doar in vacanta ar avea efecte negative,e singurul ce ne mai ajuta