De ce mi sa umflat ganglionul?

Durere gat

Postata de Diana cu un an in urma.

Bună ziua,de câteva luni am un ganglion umflat la gat mai mare decât un bob de fasole,am fost la medic orl și mia dat antibiotice și analize,analizele sunt bune și la plamani a spus ca se vede puțin inchis la culoare plămânul stâng ce as putea face? Multumesc

Raspunsuri (1)

Diana

acum un an

Si as mai avea o întrebare dacă se poate,soțul meu e operat de 3 ani de ernie de disc inghinala partea dreapta,și ii tot zamuie,e un fel de sânge cu apa nu știu cum sa va explic dacă m-ați ajuta cu un răspuns,menționez ca nu preș vrea sa meargă la doctor!va mulțumesc mult pentru răspuns