cum pot preveni

Durere gat

Postata de treizecisitrei cu 13 ani in urma.

sotul meu este racit.am un baietel de doi ani! cei pot da profilactic ca sa nu ia raceala!multumesc

Raspunsuri (2)

Ionascu Andreea

acum 13 ani

Masca sotului, sa stea la distanta de copil cum poate, iar micutului ii poti da imunostimulatoare naturale, gen Imunobaby de la Erbavita, vitamina C. Altfel nu prea exista metode de prevenire.

Iuli

acum 13 ani

Oscillococcinum. Nu este foarte ieftin dar este bun. Urmati prospectul. are un gust bun si e usor de folosit si la copiii mici (sper sa nu fie prea mic, intrebati farmacista).