Ce tratament recomandati pentru git intepenit si cu o durere mare?

Durere gat

Postata de MembruMobileApp1493809758 cu 6 ani in urma.

De citeva zile nu il pot misca capul ...este intepenit gitul si ma doare f.tare...ce recomandati?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/efectele-aerului-conditionat-asupra-sanatatii_10227