Ce pot face pentru a scapa de mucus ???

Durere gat

Postata de alex_alecs cu 11 ani in urma.

Buna seara, am o mare problema cu care ma confrunt de ft mult timp. Am secretii care duc in gat si trebuie sa l elimin prin suipat. Este foarte deranjant , odata la 10 - 15 min trebuie sa scuip, altfel ma ia durerea de gat, inima si abdomen. S a accentuat din ce in ce mai tare, la inceput eliminam odata la o ora , doua. .. acuma nu pot sta mai mult de 15 min. Am mers la multi medici, ultimul tratament a fost cu Zenaro si Nasonex, care nu m a ajutat. Aveti vreo idee in ceea ce priveste excesul de mucus ? Caut un tratament medicamentos sau ceva similar. Va multumesc anticipat.

Raspunsuri (1)

dariuse

acum 10 ani

bai alex trebuie sa iti dai lucrarea sau dintii care iy ai pusi jos si sa iti pui de portelan si apoi mai trebuie facurt cel putin un tratament. suna-ma daca vrei sa iti explic mai multe 0744256003