Ce antibotic se ia pt dureri in gat ?

Durere gat

Postata de MembruMobileApp304273 cu 8 ani in urma.

De LA apa rece mereu ma doare gatul.

Raspunsuri (2)

Dr. Lavinia Ivanescu

acum 8 ani

Buna ziua , pentru dureri in gat nu se ia antibiotic . Incercati sa beti apa la temperatura camerei o perioada. Daca durerea persista consultati un medic ORL.

AlexaLup

acum 7 ani

Oh, antibiotic pentru o simpla durere in gat? Uneori am impresia ca vreti sa luati antibiotice mereu. Citeva drajeuri de supt gen*** si s-a dus totul. Fiti mai informati. Sanatate va doresc cu mult drag.