Buna ?

Durere gat

Postata de Utilizator11540881942 cu 5 ani in urma.

De vreo 8 luni mi-a ieșit o gâlmă pe gat in partea dreapta sub ureche și este foarte dureroasa când o ating are vârful foarte moale că și cum ar avea un lichid menționez că m-am trezit cu gâlmă asta într-o dimineață și încet încet să dezvoltat și mai mult ce sfat îmi dati

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/inflamatia-ganglionilor-limfatici_8489