arsura in gat de la palinca

Durere gat

Postata de maria225 cu 13 ani in urma.

Am gustat dintr-o sticla de palinca si de atunci am ,cateodata arsuri in gat sub omusor!Am luat Bioparox dar parca nu este atat de eficient .Ce tratament as putea lua mai bun?

Raspunsuri (3)

palincaru

acum 13 ani

bea si tu o sticla plina de palinca si nu o sami simti usturime...chiar deloc!!!

alex

acum 13 ani

nu ai cum de la o gura de palinca sa ti se agraveze asa tare gatul. problemele le ai de altundeva...
poate de la neglijenta...
bea ceai , renunta la cofeina, si daca tot nu merge poti sa incepi sa taci ca si asa nu zici chestii foarte inteligente

Ramona

acum 8 ani

Buna ...sotul meu are arsuri pe gat de la alimente afumate ...asi vrea sa-mi spuneti si mie niste leacuri babesti care il poate ajuta..