Anginele (amigdalitele) acute in sezonul cald - recomandari si prevenire

Durere gat

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

referitor la ordonanta 230/30.12.2008,sunt economist de profesie lucrez in sistemul sanitar am iesit la pensie la limita de varsta in urma cu un an,ramanind pe functie pana la aceasta data.Implinesc in acest an 60 de ani in luna ,mai.Intrucat pensia este destul de mica doresc sa mai lucrez fiind apta de munca .Va rog sa-mi comunicati cum sa procedez,cu multumiri

Raspunsuri (1)

IULIANA-ANA

acum 15 ani

Conform cu noua lege se pare ca nu veti mai putea lucra decat la firme particulare. Gasiti o firma care are nevoie de serviciile d-voastra si incheiati cu acestia un contract de colaborare.
Numai bine