amigdalita umflata

Durere gat

Postata de AlCapone cu 11 ani in urma.

Sallut,am o problema cu o amigdalita de pe partea stanga este umflata pana la omusor,tin sa va zic ca am avut o durere de gat insuportabila dar am luat antibiotic(amoxicilina) si durerea mi-a trecut,dar amigdalita tot umflata este.Care credeti ca ar putea fii problema?

Raspunsuri (2)

Sigada

acum 11 ani

Mergeti la un medic ORL pentru evaluarea simptomelor si stabilirea unui diagnostic si a unui plan de tratament.

angeldanger

acum 9 ani

"Mergeti la un medic ORL pentru evaluarea simptomelor si stabilirea unui diagnostic si a unui plan de tratament"
Acest sfat il da oricine pe orice om care il intalnesti si pe strada tot asa iti spune sa mergi la un doctor ! Da -ti un sfat o ideie de asta se si numeste //sfatulmedicului.ro/