Amigdalita - inflamatia amigdalelor

Durere gat

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

am amigdalita acut cu puroi,ce fel de gargare pot face?Pot face cu sare?dar cu otet de mere si cu apa?sau cu ce ash mai putea face gargara ?Antibiotic iau ospen1500

Raspunsuri (2)

Adrian479

acum 16 ani

incearca zinnat 500 2/zi

Marcel98426

acum 16 ani

eu iau acum zinnat 500 si mi s-au umflat gingiile si s-au facut afte pe obraz, pe limba si o bubitza pe buze. probabil sunt alergica, dar totusi... e foarte dureros, mai ales cand mananc, absolut orice.