Stare de lesin, durere de cap, diaree, ureche infundata?

Durere de cap

Postata de MembruMobileApp1507133983 cu 6 ani in urma.

Acum cateva zile am fost foarte aproape sa lesin la scoala din senin, am simtit ca ma topesc si ca n-am aer, vedeam foarte intetosat si imi era greu sa imi mentin echilibrul. Colegii mi-au spus ca ma albisem complet la fata...dupa cateva minute mi-am revenit, am mers acasa si am dormit cateva ore, insa de atunci am o durere ciudata de cap (foarte asemanatoare ce cea cauzata de febra, mi-am luat temperatura si nu este mai mare de 36 de grade). De asemenea am avut niste scaune dureroase, unele cu sange, iar urechea mea dreapta s-a infundat.
Am suspectat mai multe cauze, lipsa de calciu, sinuzita, toxiinfectie alimentara...insa sunt confuz...

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Neuropatii/sincopa_4661

Utilizator11626991905

acum 2 ani

Salut , am fix aceleași simptome .. îmi poți spune te rog ce ai aflat in cazul tău ?