Presiune cap,fara durere

Durere de cap

Postata de MembruMobileApp1499449387 cu 6 ani in urma.

Buna ,in urma cu o luna am avut o interventie(ablatie pentru tpsv) dupa o saptamna de la interventie am inceput sa am presiune in cap,in fricare zi!!! Am facut C.T si holograma sange,toste bune.Ce imi recomandati sa mai incerc? Mai resimt greata uneori.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Va recomandam sa va mergeti la medic pentru interpretarea analizelor sau puteti folosi serviciul cu plata ( adresa_web_filtrata /consulta-medicul-online), unde veti primi raspunsul medicului.