Dureri de cap urmand ochi umflati?

Durere de cap

Postata de MembruMobileApp1478765390 cu 7 ani in urma.

De cateva ori sotul meu a avut dereri de cap groaznice.Dupa ce i-a trecut durerea de cap i s-a umflat cate un ochi, ba stangul, ba dreptul. Dupa de a pus gheata, cam in interval de 2 ore, i s-a desumflat. A inceput sa fie ceva frecvent, durere de cap, urmare un ochi umflat. Care ar putea fi cauza umflarii ochilor? Initial am crezut ca este din cauza curentului, dar nu de fiecare data a stat in curent. Posibil sa fie o problema a sinusurilor sau ceva mai grav? Ce ar trebui sa faca? Carui doctor sa se adreseze? Multumesc

Raspunsuri (2)

Utilizator11606547254

acum 3 ani

Și eu pățesc exact la fel
Ați rezolvat problema?

Utilizator11644665956

acum 2 ani

Buna ziua. Aceeasi problema o am si eu. Aveti ceva vesti, va rog, noutati in legatura cu aceasta?