Dureri de cap iar dupa ce trece raman cu intepaturi in cap,?

Durere de cap

Postata de Utilizator21589737216 cu 3 ani in urma.

Am 24 de ani , si 2 RMN facute la cap in Anglia dar am primit rezulatul dar nu am consultat si un neurolog . la rezultate se scrie ca nu am absolut nimic. In romania in 2013 mi sa spus dupa un RMN la cap si gat in urma unor ameteli ca am spondiloza cervicala .
Ce ma deranjeaza pe mine este ca am intepaturi in cap care apar deodata si dispar si reapar in zone diferite. ce poate sa fie ??

Raspunsuri (2)

Manu Stănescu

acum un an

Am căzut în cap și am înțepături la cap și la gat

Bogdan

acum 2 luni

Buna ai rezolvat problema?