Durerea de cap?

Durere de cap

Postata de Utilizator11533397910 cu 5 ani in urma.

Bună ziua ! Ma numesc Daria si am 17 ani. De câțiva ani sa confrunt cu o durere de cap. Pana acum un an durerea a fost invizibilă pentru mine , nu o simteam asa cum o simt acum. Menționez ca capul ma doare aproape in fiecare zi. Nici nu imi pot ține capul pe umeri , uneori ma si înțeapă si aceste simptome sunt însoțite si de greturi ,chiar si de voma (uneori). La un doctor am fost , m-a trimis la oftamologie si port ochelari de la 9 ani si in zadar. Aş dori un sfat. Mulțumesc!

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Cefaleea-si-migrena/migrena-juvenila_3783