Durere de cap (la tampla) doar cateva secunde (1-2 secunde)?

Durere de cap

Postata de Pacientul007 cu 2 ani in urma.

Am observat ca am dureri de cap dar nu foarte groaznice.
Imi aduc aminte ca am mai patit acum 3-4 zile si acum ceva asemanator, o durere de cap de o secunda, doua.
Ce poate fii ? Poate doar o raceala??

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Cefaleea-si-migrena/durerile-de-cap-ce-le-influenteaza-si-care-sunt-bolile-pe-care-le-semnal_15672