Ce recomandati?

Durere de cap persistente

Postata de AndreiM199 cu 6 ani in urma.

Buna ziua,de cateva luni am o durere de cap in creste si pe frunte..cateodata se duce si pe maxilar, dupa ce am facut analizele fierul mi-a iesit mic dar hemoglobina normala..am luat supliment de fier ,dupa ,fierul mi-a iesit normal.Durerile sunt de intensitate mica,mentionez ca in noiembrie am avut probleme cu sinusurile.Ce recomandati?Poate sa fie o tumora pe creier??

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Nasul-si-sinusurile/durerile-sinusale-simptome-si-remedii_14850

MembruMobileAppmihai_m2008

acum 6 ani

Simți cumva când te apleci daca ti se urca sângele la cap?