buna ziua sotia mea de aproape 2 saptamani are dureri de cap stari de voma si ameteli ?

Durere de cap persistente Durere de cap Depresie majora

Postata de cezar valentin 1990 cu 5 ani in urma.

durerile de cap o mai lasa doar luand pastile ketonal , starile de ameteala si starile de voma dispar si apar in circa o ora . VA MULTUMESC .

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Cefaleea-si-migrena/cand-semnifica-durerea-de-cap-o-urgenta-medicalai_8326