Durere de mijloc care se duce pe piciorul stang in jos.?

Durere cronica

Postata de Utilizator21539617545 cu 5 ani in urma.

Buna ziua, cam de vreo 2 luni, ma doare mijlocul, iar durerea se duce spre picior , fesa, gamba. La inceput m- a durut mai tare mijlocul, apoi durerea s-a lasat pe piciorul stang in jos. Cred ca m-am lovit la mijloc, dar nu foarte tare si nu am bagat in seama.
Sunt momente cand ma doare mai tare cand stau jos sau in merg, mai ales dimineata , iar in repaus se calmeaza. Am luat Mydocalm si m-am uns cu diverse unguente. Ce sa mai fac ?

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiunile-coloanei-vertebrale/durerea-de-spate-ce-afectiuni-poate-ascundei_7164