zyrtec

Diverse

Postata de cristina231113620 cu 15 ani in urma.

zyrtec ....stie cineva de acest medicament?Multumesc.

Raspunsuri (3)

Florian Alex

acum 15 ani

Din cate stiu eu, medicamentul ar fi un antialergic recomandat in diverse afectiuni de natura alergica: rinita, conjuctivita, urticarie alergica.

Mihail-Marius

acum 15 ani

Da.este un antihistaminic foarte eficient mai ales la copilutii de pana la 5 ani.Si eu ii dau copilului meu ptr orice intoxicatie sau chiar intepaturi de insecte.Bafta si sanatate

simona312112347

acum 15 ani

... In prospect scrie ca nu se administreaza copiilor sub 2 ani. Si reactiile adverse sunt destul de numeroase... Eu nu i-am dat copilului meu din aceasta cauza.