zona anala

Diverse

Postata de lil19 cu 10 ani in urma.

de vreo luna- doua simt o permanenta senzatie de defecatie si ca un fel de presiune in zona de jos a anusului, o senzatie de scaun neterminat.nu am nici un fel de durere , nu ma doare burta sau ceva in zona anala, doar aceasta permanenta senzatie de scaun neterminat, de presiune, ce inseamna asta? nu am mai patit niciodata asa.

Raspunsuri (3)

Florina

acum 10 ani

ai incercat sa faci vreodata o cura de detoxifiere? Poate nu se elimina toate rezidurile din colon si din aceasta cauza pot apare aceste simptome. Incearca sa ai o dieta bazata doar pe fructe si legume.. sa inlaturi din dieta ta zilnica carnea, cafeaua si tigarile (daca esti fumatoare).. macar pentru doua luni de zile sa incerci sa tii un regim mai sanatos. In plus pentru rezultate mai bune, iti recomand tratamentul cu Ultra Zeolit lichid.

lil19

acum 10 ani

multumesc frumos pentru raspuns

georgian

acum 9 ani

ai rezolvat cu senzatia de scaun si presiune mai tot timpul in zona anusului?