yasmin

Diverse

Postata de mayamaru cu 13 ani in urma.

iau yasmin de 2 ani si jumatate.doctorul mi-a spus sa le iau din a 5 a zi de sangerare.luna aceasta sangerarea am avut-o mai tarziu cu o zi si dak incep blisterul in a 5a zi de menstruatie asta inseamna in a 9 zi de pauza,astfel depasesc cele 7 zile de pauza,ce sa fac?cum incep blisterul?cineva mi-a spus sa incep blisterul din prima zi de sangerare,dar asta inseamna ca in loc de 7 zile de pauza am doar 4.astept raspuns urgent.multumesc

Raspunsuri (1)

acum 13 ani

Tu de 2 ani jumate incepi o noua folie in a 5 zi de menstruatie, nu inteleg exact?