Vreau sa stiu daca e bine ce fac

Diverse

Postata de lucian1231 cu 10 ani in urma.

Am 13 ani si am inceput sa ma masturbez. Nu am zile exacte cand ma amsturbez ma masturbez doar de 2-3 ori pe saptamana. Vreau sa stiu daca e bine ce fac sau sa ma opresc. Se poate sa raman impotent?

Raspunsuri (1)

FreeStyle11

acum 10 ani

Nu ramai impotent dar poti sa ai probleme de ejaculare precoce cand vei face prima data sex, dar asta se va rezolva in timp.Sfatul meu e sa nu te masturbezi in exces.Daca simti nevoia sa o faci de mai multe ori pe zi ar fi bine sa te opresti si sa te gandesti ca iti poate afecta viata sexuala.Ma rog nu toti sunt asa, unii se masturbeaza dar nu au probleme cu ejacularea precoce.Deci iti recomand o masturbare controlata si peste 1 an sau 2 sa-ti gasesti o prietena si sa faci sex cu ea.Si la 13 ani poti sa-ti gasesti daca vrei.Mult noroc!