Voluntariat

Diverse

Postata de Ellacry cu 13 ani in urma.

Buna seara..Numele meu este Elena..sunt studenta in anul I la Facultatea de Biologie,Bucuresti si as dori sa practic voluntariat intr-un cabinet de analize medicale..vreau doar sa ma uit pentru a capata experienta..mailul meu:[email protected]

Raspunsuri (2)

Medic Epuran

acum 13 ani

Stimată domnişoară Elena îţi pot spune din proprie experienţă că în aceeaşi situaţie ca d-vs sunt cred, mulţi studenţi (atât biologi cât şi medicinişti) care vor să capete experienţă, făcând practică, dar foarte puţini au norocul să fie primiţi în cadrul unui laborator de analize medicale (mai ales în condiţiile actuale). Personal îţi doresc succes.

Ellacry

acum 13 ani

Va multumesc frumos..eu sper sa gasesc ceva..sa pot prinde putina experienta..macar 2-3 saptamani..imi place foarte mult domeniul medical si mi-ar parea foarte rau sa plec din Romania pentru ca aici nici pentru voluntariat nu ma primesc..
O seara placuta..