VITAMINA K3, solutie injectabila

Diverse

Postata de andreea58192810 cu 12 ani in urma.

Buna ziua!
Ma poate ajuta cineva cu un raspuns la o intrebare: are vreun efect suplimentar vitamina k daca am luat-o oral si nu injectabil???In trecut luasem pt stoparea /diminuarea menstruatiei o solutie pe cale orala, doar ca nu mai tineam minte cum se numea. Am auzit de vit. K si am crezut ca se ia la fel, insa am vazut ca e injectabil dupa ce am luat 3 zile. Efectul dorit l-am obtinut (vroiam neaparat intrucat eram la mare) insa as dori sa stiu daca e vreo pb si in ce fel influenteaza menstruatia (d.p.d.v. calendaristic).

Multumesc anticipat!

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 12 ani

Ati auzit de tampoane interne?

andreea58192810

acum 12 ani

Crede-ma ca de un timp incoace, mai ales in a 2a zi niciun tampon intern nu face fata...aproape ca si absorbantul mai da gres...