viroza

Diverse

Postata de gabriela22197139 cu 12 ani in urma.

am o rugaminte la dumneavoastra tatal meu este pe trombostop ,cordarone , si are o viroza respiratorie mai sp***a dar cu o tuse foarte iritanta si ragusrala spuneti mi va rog ce siropuri de tuse poate sa ia si aca este necesar si un antibiotic care este mai tolerant la trombostop si coldarone ,poate sa ia algolcamin/

Raspunsuri (1)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

pentru tratamentul adecvat al unei infectii respiratorii virale ar fi bine sa efectuati un consult la medicul curant, pentru o examinare (inclusiv a aparatului respirator).