VIPSOGAL, crema

Diverse

Postata de mihaela_bianca cu 12 ani in urma.

in romania se gaseste undeva?

Raspunsuri (2)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Exista nominalizat in Agenda Medical ,deci ar trebui ca farmaciile sa cunoasca aceasta situatie si sa-l aiba sau sa-l comande. Este un preparat folosit pentru "Psoriazis" deci trebuie sa exite in farmacii

Dna veronica

acum 11 ani

astazi 18.06.2012 am constatat ca este scos din agenda medicala ,de ani de zile ma ajuta o dna la laborator farmaceutic si il prepara ,astazi nu mai poate ca nu mai are ingredientele de unde sa faca rost , pacat ,era extraordinar ,imi apareau niste puncte rosii care ulterior se mareau devenind alunite maro mari , cu acest vipsogal se uscau si nu-mi ramaneu semne si nu ramaneam ca un monstru pe picioare in special