vergeturi

Diverse

Postata de Nicoleta04 cu 12 ani in urma.

buna ziua.am 20 de ani si vara trecuta m-am ingrasat brusc si am luat in greutate 10 kg si cu kg au aparut si vergeturile.nu stiu cum sa scap de ele sau macar sa diminuez aspectul.este vreun remedui naturist?

Raspunsuri (4)

GuestUser

acum 12 ani

Cele mai bune rezultate , printre clientele noastre ,le-am avut cu Vergisal de la Favisan sau cu Ulei de Magneziu care trataeaza atat vergeturile cat si varicele.Multa sanatate !
*** - Magazin online naturist

farmaciastejara

acum 8 ani

Specific Maternite pentru prevenirea vergeturilor pe perioada sarcinii ajuta in prevenirea aparitiei de noi vergeturi si le atenueaza pe cele instalate. Datorita concentratiei sale de ulei de sofranel si vitamina E, Elancyl Specific Maternite hidrateaza, hraneste si da elasticitate pielii. Online in ***

sebi

acum 12 ani

exista da! nu mai manca si ia niste pastile pe baza de amfetamine sa slabesti repede !

Nicoleta04

acum 12 ani

pai nu mananc in exces.mananc normal si nu seara.k doar n-o sa ma infometez si cand o sa mananc normal sa ma fac cat balena,iar pastilele nu cred k sunt cea mai buna solutie si in nici-un caz nu scap de vergeturi cu ele.