Velmetia, comprimate

Diverse

Postata de pajura cu 12 ani in urma.

se poate lua Velmetia 50/1000 mg in loc de Maninil 3,5mg si Siofor 1000mg?

Raspunsuri (1)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna ziua,

pentru orice modificare a tratamentului antidiabetic trebuie sa va prezentati la medicul dumneavoastra diabetolog pentru evaluarea bolii dumneavoastra si stabilirea eficientei tratamentului recomandat.
nu este recomandat sa schimbati tratamentul dumneavoastra fara avizul acestuia, sau in lipsa unui alt consult de specialitate.

va urez o zi buna