vaccin antirabic

Diverse

Postata de davalina cu 13 ani in urma.

Buna seara!Tatal meu a fost muscat de un caine din vecini si i s-a facut la cabinetul doctorului din sat tetanos.Intrebarea mea este daca trebuie sa faca si vaccinul antirabic ac***a invedere ca nu stie exact ce e cu acel caine.Doctorul i-a zis ca il poate face la Botosani.Adresa din buletin este in Suceava dar intamplarea a avut loc in judetul Botosani si am inteles ca acolo ar trebui sa faca. Este adevarat?

Raspunsuri (1)

Sheila

acum 13 ani

Cred ca poate face si la Botosani dar si in Suceava. Pana la urma nu conteaza localitatea unde a fost muscat, poti merge pt un vaccin in orice spital. Poate dr a zis in ideea ca il puteti face mai repede fiind acolo.