vA ROG SA MA AJUTATI

Diverse

Postata de membru241900 cu 11 ani in urma.

Ce sa fac daca peretii organelor genitale sunt umflati?E ceva grav?

Raspunsuri (1)

Lovin Delia

acum 11 ani

Incearca sa folosesti ceva pentru detoxifiere. De asemeni, este important sa ai un regim de viata sanatos si sa faci mult sport in aceasta perioada. Am auzit ca zeolitul lichid imbunatatit cu DHQ face minuni in astfel de cazuri! Sanatate!