va rog sa ma ajutati

Diverse

Postata de shalimar cu 13 ani in urma.

De citeva luni ma confrunt cu o durere a talpii picioarelor care ma dor din ce in ce mai tare cind incep sa umblu .daca stau jos cind ma ridic nu pot sa merg numai dupa ce fac citiva pasi . nu stiu din ce cauza si carui tip de medic sa ma adresez .

Raspunsuri (2)

SweetLove

acum 13 ani

ooo da...si eu am avut aproximativ aceeasi problema....eu simteam durerea mai accentuat spre degete cand calcam...nu stiu sa-ti spun la ce medic sa te duci , pentru ca eu nu am fost....tot ce-am facut, a fost sa-mi masez picioarele cu orice crema o prindeam la mana si mi-a trecut...momentan...sa speram ca nu mai apare...

geo

acum 13 ani

Asemenea probleme pot fi rezolvate cu terapii naturiste-0722344290