VA ROG DIN SUFLET SA CITITI MESAJUL MEU

Diverse

Postata de sebanarcis95 cu 12 ani in urma.

Mamei mele i s-a spus ca are un fel de puroi pe la plamani,ceva de genul,o doare la spate ,cateodata de-abia poate merge,o doare capul,gatul...si nu stiu...asistenta se uita ,,cam cu mila la ea" dupa ce ia facut niste analize.....e ceva grav?sunt mort de durere...daca pateste ceva MOR...va rog sa imi raspundeti,sunt disperat!!

Raspunsuri (2)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

diagnosticul corect il va preciza medicul curant, ce va indica eventualele investigatii suplimentare si tratamentul ce se impune.

sebanarcis95

acum 12 ani

va multumesc pentru raspuns...in plus,i s-a spus ca e vorba de o simpla raceala,asa ca e foarte bine,ca nu e ceva rau!!