VA CER AJUTORUL

Diverse

Postata de visina cu 10 ani in urma.

Ce ceva vreme am multa matreata pe tot capul si nu reusesc sa gasesc un sampon bun , poate sa i-mi spuna cineva de un sampon bun , sau chiar alt ceva , sa scap ca am probat de toate chiar si NIZORAL si altele pe baza de uleiuri dar nimic , VA MULTUMESC ...

Raspunsuri (3)

Bilauca Rodica

acum 10 ani

cu samponul sanctum ma inteleg extraordinar//

ti-l recomand http://***.ro/articol/Igiena_corporala/Sapun-Sampon-Gel_de_dus/Sampon_Sanctum-640.html

e din import si are in compozitie doar plante medicinale

visina

acum 10 ani

multumesc ....

Adrienne

acum 10 ani

Sapunul cu sulf .