urmele lasate de cosuri

Diverse

Postata de cu 10 ani in urma.

Buna seara as dori sa imi spuneti ce as putea folosi pentru a scapa de urmele lasate de cosurile de pe mana,pe ambele maini am multe semne si nu stiu cum pot scapa de ele.Mi rusine sa ies asa si nu ma pot imbraca cu tricou sau cu rochie decat daca ma dau cu fond de ten si tot se cunosc.Multumesc mult.

Raspunsuri (2)

terapeut Claudia

acum 10 ani

Buna ziua. puteti folosi ulei de cuisoare si scortisoara, uz extern. putem discuta mai detaliat pe [email protected]

Amina Oana

acum 10 ani

Am avut si eu cosuri si puncte negre si am scapa de ele.

Iti recomand pentru corp sa iti schimbi sapunul normal cu un sapun organic cu ulei 100% pur din arbore de ceai(Tea Tree Oil) de la Thursday Plantation.

Mai cauta si ulei 100% pur de arbore de ceai(tea tree oil), si pune in gelul de dus si in sampon.
Pentru pete vezi ca au un Stick natural pentru petele lasate de acnee si iritații ale pielii cu arbore de ceai foarte bun.

te pup