Urinal Akut, capsule

Diverse

Postata de ramona_r cu 12 ani in urma.

As dori sa stiu daca acest medicament ma poate ajuta in cazul urinarilor dese, fara a avea o infectie urinara sau alte simptome (am facut si ecografie la rinichi si nu am nimic)

Raspunsuri (2)

laura

acum 12 ani

Ai facut si o urocultura?La ecografie nu se vede daca ai infectie urinara..

ramona_r

acum 12 ani

Am facut anul trecut si nu mi-a iesit nimic. Eu urinez des de cand ma stiu, doar ca in unele perioade e mai acut. O sa mai fac o urocultura cat de curand. Dar daca nu iese nimic, ce este de facut?