URGNET

Diverse

Postata de marian h cu 10 ani in urma.

ieri am fct sex cu prietena mea ...am inceput actul sexual fara prezervativ ..cam 1 minut...apoi am folosit prezervativ (in timpul actului sexual am observat ceva asemanator cu sperma...dar eu cred ca era lubrifierea de la prezervativ...)..am ejaculat in prezervativ exista sanse ca ea sa fie insarcinata?

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Chiar si cu prezervativ, contraceptia nu este garantata absolut.