urgentttt

Diverse

Postata de dzeya cu 9 ani in urma.

buna seara .am o problema cu sotul meu il doare tare in partea dreapta ,durerea se lasa si pe piciorul drept ...febra de 38.2 dureri de mijloc .si fara scaun de 3 zile .ce se intampla sa fie de la apendicita ?

Raspunsuri (2)

dzeya

acum 9 ani

imi raspu7nde cineva va rog
macar ca idee sa stiu ce se intampla

FreeStyle11

acum 9 ani

Posibil, duceti-l repede la un spital pt niste investigatii urgente.Faptul ca are febra e semn de infectie cu ceva anume, nu stiu daca e clar apedincita, ar putea fi si altceva care sa dea dureri de burta, dar in general durerea de la apendicita se lasa si pe picior.