unghii negre

Diverse

Postata de Monica_20 cu 13 ani in urma.

...ambele unghii de la degetele mari de la picioare mi s-au innegrit asta iarna..poate au fost cizmele de vina intr-adevar erau putin stramte din cauza sosetelor groase ...daca e vorba de hematom de ce nu au cazut de atunci?..e vorba de 7 luni totusi..au crescut, le-am taiat tot patate raman si uneori ma si dor dupa efort si stat indelungat in picioare..ce poate fi?

Raspunsuri (2)

alex

acum 11 ani

o sati treaca cu timpul si o sa ai inapoi unghiile la culoarea lor normala.

Monica_20

acum 11 ani

e adevarat au trecut 2 ani de cand am postat asta si chiar mi-a trecut:)