Unde gasesc pe cineva sa pot discuta diverse probleme?

Diverse

Postata de Stefania2102423 cu 9 ani in urma.

Sunt pensionara si as dori sa vorbesc uneori cu cineva diverse teme. Intu pe net si nu stiu unde sa accesez un astfel de site. Multumesc, astept raspuns.

Raspunsuri (1)

Psihoterapeut Roxana Patrascu

acum 9 ani

Puteti accesa aceasta platforma online, include si forum pentru diverse preocupari, probleme de viata si cai de rezolvare a acestora.

http://www.psihoutil.ro/bine-ati-venit/psihoterapia-online-a-anxietatii/

Cu bine,
Psih. Roxana Pătrașcu
Mail: [email protected]

www.psihoutil.ro