Un sfat va rog

Diverse

Postata de gbz_gabitza cu 13 ani in urma.

Am dureri foarte mari de burta..in jurul buricului. am ameteli imi vine sa vomit si nu mai suport unele mirosuri. ce as putea sa am?

Raspunsuri (6)

gbz_gabitza

acum 13 ani

si nu mi.a venit nici cilcu.

rodi

acum 13 ani

ai un bebe mergi de urgenta la medic la camera de garda

gbz_gabitza

acum 13 ani

de unde sunteti atat de sigura?

danamarin

acum 13 ani

e posibil sa fii insarcinata, dar nu inseamna ca asta e 100%. fa un test de sarcina

gabitza

acum 13 ani

am facut 6. unu a iesit pozitiv, unu a iesit fara nici un rasp sh 4 negative

Iuli

acum 13 ani

Daca 1 e pozitiv, probabil esti gravida. Mergi cat mai repede la medic.