un raspuns daca se poate

Diverse

Postata de claudia noemi cu 12 ani in urma.

va rog frumos sa-mi raspundeti la urmatoarea intrebare .i-mi amorteste mainile noaptea in timpul somnului si de cate ori ma trezesc strang pumi si dupa un timp iar imi amortesc parca ma dor si muschii bratului ,ce ar trebui sa iau s-au ce sa fac
?va rog frumos sa-mi raspundeti..multumesc mult.

Raspunsuri (1)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna ziua,

inainte de a incepe orice forma de tratament, trebuie sa aflati ce afectiune aveti, pentru a nu masca semnele unei boli mai serioase. dumneavoastra sunteti cunoscuta cu alte boli? urmati vreun tratament?
acest simptom de cat timp a aparut? se manifesta doar noaptea sau si in timpul zilei? il puteti asocia cu vreun eveniment din ultima perioada de timp?
cand a fost ultima vizita la medicul de familie, ultimele analize de sange?
pana acum vi s-a recomandat vreun medicament? si daca da, a avut vreun efect?

va urez o zi buna