Un pic de ajutor?

Diverse

Postata de kzanxloxk cu 10 ani in urma.

Salut, am si eu o problema care ma cam nelinisteste. Aseara am facut sex la telefon cu prietena mea si dupa ce m-am masturbat si am ejaculat, am simtit o oarecare jena ca si cum mi-ar mai fi ramas sperma in penis. Apoi m-am dus sa ma spal la penis, am inceput sa am o senzatie de urinare, iar in scurt timp a inceput sa ma doara si burta in zona vezicii. Asta se intampla cam pe la 4 dimineata, iar de atunci si pana acum, la 2 dupa-amiaza, senzatia de urinare pur si simplu nu dispare. Am urinat, cred, de cel putin 25 de ori si ori de cate ori urinez, dupa ce termin senzatia ramane acolo. Si inafara de chestia asta, penisul mi-a devenit oarecum tare desi e in stare flasca. Nici nu pot sa ajung la un doctor. Daca aveti vreo idee despre ce ar putea fi, va rog spuneti-mi si mie pana nu disper. Multumesc.

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Probabil este o infectie din sfera uro-genitala ( infectie urinara, prostatita, etc). Este recomandat sa efectuati un sumar de urina si examenul secretiei uretrale. Este recomandat sa consultati medicul urolog.