Un doctor pentru operatie de varice?

Diverse

Postata de adilica cu 11 ani in urma.

Buna seara! Mama trebuie sa se opereze cat mai repede de varice la ambele picioare. Imi recomanda cineva o clinica sau un doctor bun, va rog? Si cand zic bun, sper sa nu ceara mia de euro pentru un picior. Multumesc!

Raspunsuri (5)

dinu nicoleta

acum 11 ani

va recomand clinica de flebologie bucuresti,str washington nr 10,dl dr zamfir.....in jur de 600 ron taxa...va las un nr de tel unde il puteti contacta:0724520451

Naturopat Claudia

acum 11 ani

Pana gasiti un medic bun va recomand sa ii dati sa bea ceva pentru fluidizarea sangelui. Nu e unica solutie operatia. Poate apela si la remedii naturale.

Nicoleta

acum 11 ani

Buna seara ! Am si eu nevoie de ajutorul dumneavoastra. Mama mea are 43 de ani si se confrunta cu probleme care privesc varicele. Tin sa precizez faptul ca a fost la clinica Tulkarem si in urma consultatiei a ramas sa i se faca operatia in martie, operatie care costa 5000 lei. Nu e vorba neaparat de bani, interesul nostru e sa iasa bine operatia. Va rog, imi puteti da mai multe detalii despre clinica Tulkarem? Care sunt rezultate dupa operatie? Va multumesc mult .

adilica

acum 11 ani

Buna! Mama s-a operat la Tulkarem in urma cu vreo 3 ani. Omul practica preturi dupa ochi si nu da chitanta pe serviciul oferit. Nu pot sa ma pronunt in privinta eficientei tehnicilor pe care le foloseste; mamei i-au reaparut varicele dar nici nu s-a odihnit corespunzator dupa operatie. Jumate din succesul operatiei reprezinta respectarea regulilor post-operatorii.

Nicoleta

acum 11 ani

Iti multumesc. Deci pe mine nu ma intereseaza cati bani cere pana la urma, interesul e sa ii fie bine mamei. Din ceea ce mi-ai zis sa inteleg ca nu se merita? i-au reaparut tot cum au fost ?