umflatura pe bratul drept

Diverse

Postata de Ana Maria39111113 cu 11 ani in urma.

in urma cu 3 ani am simtit pe omoplatul drept o inflatura de marimea unui bob de fasole care nu durea la atingere.In luna decembrie aceasta s-a triplat si ma doare cand misc mana sau mai ales cand dorm si o ating.Ma puteti ajuta cu niste sfaturi?

Raspunsuri (2)

Costache Paula

acum 11 ani

Mergi la un consult .Numai medicul te poate ajuta!Nu lasa pe maine!

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa consultati medicul ( de familie, internist) pentru evaluarea formatiunii ( prin ecografie de parti moi, tomografie, etc).