Umflatura axiala

Diverse

Postata de Diana 06 cu 10 ani in urma.

Buna ziua!
De ieri mi-a aparut in zona axilei bratului stang o mica umflatura. Ieri era destu de dureroasa, dar azi durerea s-a mai diminuat. Precizez ca zona nu este rosie si nici umflatura.Mestruatia ar trebui sa imi vina peste 4 zile, ciclum menstrual fiind regulat, 32-33 de zile. Acum 5 zile am luat pilula de a doua zi Escapelle. Ce poate fi? Am scris toate aceste detalii gandindu-ma ca au vreo legatura. Multumesc anticipat!

Raspunsuri (1)

terapeut Claudia

acum 10 ani

Fiti mai atenta cu pilulele pentru ca ele influenteaza asupra sistemului limfatic si vi se poate intampla si ceva mai grav daca aveti o viata mai sedentara.
Alte informatii puteti avea la [email protected]